1. kolo | 5. 8. 2023 |
MSD-D
SFK Vrchovina
4:1

Za vydatného deště a na těžkém terénu vstoupili lépe před 610 diváky do utkání domácí. V 10.minutě střelu z 20 metrů vyrazil Jícha jen k Partlovi, který dorazil míč z malého vápna do branky - 1:0. Ve 13. minutě se vytáhl Jícha, který po závaru před brankou výborně zasáhl. V 18. minutě se dostal k míči hostující Šerý, který si pohrál s domácí obranou a střelou k tyči vyrovnal - 1:1. Druhá polovina první půle byla bojovná a další velké příležitosti nenabídla. Do kabin se tak šlo za vyrovnaného stavu.

Ve druhém poločase měli první šanci v 52. minutě hosté, když Šerý pronikl do vápna, ale jeho zpětná přihrávka adresáta nenašla. V 58. minutě se opět vytáhl Jícha, který střelu z vápna vytěsnil na roh. V 64. minutě již byl bohužel krátký na Nečasův přímý kop z hranice šestnáctky - 2:1.V 70. minutě se navíc po závaru před brankou prosadil hlavou Švanda - 3:1. Domácí se v dalším průběhu soustředili na obranu a následné brejky. Jeden z nich v 75. minutě nevyužil domácí Duba, který postupoval sám na Jíchu a zakončil vedle. Utkání definitivně rozhodla 78. minuta, když byl za faul vyloučen Jiroušek. Hosté se snažili snížit a otevřeli obranu, do které vstřelil gól v 91 minutě do prázdné branky Pulkrábek- 4:1. Příští kolo přivítáme v domácím prostředí béčko Líšně.