V pátek 29. března vyjeli žďárští fotbalisté na půdu druhého týmu tabulky divize. Čekal je zde velice těžký zápas, ve kterém se ale rozhodně neměli v úmyslu vzdávat.

Počet diváků: 425

Sestava TJ Sokol Lanžhot: Riška - Milota, Krč, Pazderak (72. Kollár), Pidruchnyi, Šenk, Svoboda, Totka, Burac, Balážik, Mikúšek

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Jícha - Trojánek, Fiala (90+5. Srnský M.), Veselský (64. Henzl), Vitásek, Dočekal (72. Novotný), Starý (64. Jiroušek), Krajčo, Švoma (64. Horák), Sodomka, Nedvěd

Žďárští věděli, že pokud chtějí bojovat o dobrý výsledek, tak musí být efektivní a v obranné fázi obezřetní. To se zejména v úvodu duelu dařilo, což přineslo své ovoce. Po kvalitním presinku vstřelil v 16. minutě úvodní branku utkání Dalibor Krajčo. Netrvalo ale dlouho a soupeř ukázal svoji kvalitu. Kolem 30. minuty přišly hned dva údery, prvně se domácí prosadili ze standartní situace a později předvedli povedenou kombinaci završenou gólem.

Lanžhot tak po první půli rázem vedl 2:1, ale netrvalo dlouho a skóre mohlo být opět vyrovnané. Krátce po přestávce se Žďár dostal do veliké šance, ve které brance zabránila tyč. Hra se nesla ve vyrovnaném duchu, Lanžhot využíval situace, zatáhl svoji hru a hrozil převážně z brejkových situací. Žďáru se nedařila předfinální fáze, jejíž nezdar bránil k vytvoření nějaké větší gólové šance. Branka tak už v duelu nepadla a Lanžhot si odnáší do tabulky tři body po výhře 2:1.