ŽK: 49. Raab, 53. Toczyski, 89. Šíp, 90+2. Ferlay - 34. Krajčo, 37. Severa, 51. Fiala

Počet diváků: 170

Sestava SK Líšeň B: Ulrich - Rudyk, Červík, Skybinskyi (78. Horký), Bílek, Minařík (78. Šíp), Toczyski, Hanuš (31. Džupenjuk), Rolinek, Daněk (60. Ferlay), Raab (60. Dostálek)

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Jícha - Trojánek (82. Jiroušek), Fiala, Veselský, Vitásek, Dočekal (73. Novotný), Krajčo, Švoma (46. Horák), Sodomka, Severa, Nedvěd

Domácí využili brejkové situace
V první polovině patřila hra mírně domácím, kteří si vypracovali pár zajímavých brejkových situací. Jednu z nich zužitkovali v 35. minutě, když Rolinek centrem našel Skybinského, který poslal Líšeň do vedení. Žďár měl ke konci poločasu slibnou možnost k vyrovnání, ale Čestmír Vitásek svojí hlavičkou bránu těsně netrefil. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Líšeň.

Žďáru se ve druhé polovině dorovnat nepodařilo
Po zahájení druhé poloviny převzali žďárští iniciativu a na hřišti působili jednoznačně lepším dojmem. Dokázali si také vypracovat mnoho příležitostí ke srovnání skóre. Například v 54. minutě nastřelil Jan Nedvěd břevno z přímého kopu. Domácí podržel i gólman Ulrich, který hned několikrát zachránil domácí od inkasovaného gólu. Přes veškerou snahu a pěkný herní obraz naši fotbalisté vyrovnat nedokázali a z Líšně tak odjíždí s porážkou 0:1.

Ohlasy k utkání

„Myslím si, že za druhou půli jsme si bod zasloužili. Musíme jednoznačně zlepšit finální fázi a efektivitu, ale na druhou stranu máme se od čeho odpíchnout. Výkon v druhé půlce nebyl špatný. Do dalšího zápasu musíme být obezřetnější dozadu a omezit možnosti brejku pro soupeře, abychom nemuseli později hrát do plných,“ uvedl k utkání trenér Václav Pohanka.