V neděli 28. dubna přivítali na domácí trávě mladší žáci U13 Hodonín.
2:6

Branky: Kohout 2

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Kachlík - Mach, Krajčo, Vrša, Vomela - Koubek, Kohout, Svoboda, Dvořák - Polanský, Prokop (Halamka, Fialová, Staněk, Šulc, Kopeček)

Komentář

V nedělní dopoledni se hrál na Bouchalkách zápas o pomyslné druhé místo tabulky jara. Hosté byli v úvodu aktivnějším týmem, ale své příležitosti neproměnili, a tak trestali domácí první brankou Kohouta, kterému sklepnul míč Polanský 1:0. Po chvíli bylo ale srovnáno, po akci z pravé strany skóroval Macháček. Poté se hra srovnala a příležitosti byly k vidění na obou stranách, i když více ze hry měl hostující tým, který se těsně před přestávkou dočkal vedoucí branky. Chybnou rozehrávku domácích potrestal Bajan a stanovil poločasový výsledek na 1:2.

Začátek druhé půle byl autentický té první, Hodonín své šance nevyužil. Na druhé straně se ujala střela Kohouta, který z dálky přehodil brankáře hostí 2:2. Vyrovnaný stav nevydržel dlouho a Hodonín si vzal své vedení zpět brankou Příkazského. Poté se domácí tým na chvíli zvedl a hnal se za vyrovnáním, ale dobře hrající Koubek svůj nájezd neproměnil, a když Macháček skóroval po brejku hostí a zvýšil již na 2:4, utkání se prakticky už je dohrávalo. V závěru přidali hosté další dvě branky zásluhou Třetiny a opět Macháčka, který zkompletoval hattrick.