14. kolo | 5. 11. 2023 |
MSD-D
AFC Humpolec
3:0

Do utkání měli lepší vstup domácí fotbalisté.V 5. minutě to zkoušel Šerý a ve 12. minutě Krajčo, ale hostující Dubec byl připravený a obě situace vyřešil.V 17. minutě se před branku domácích dostali také hosté, ale závar před Jíchou vyřešila domácí obrana. Ve 32. minutě se již skóre měnilo, to když Nedvěd z blízka dopravil míč do hostující sítě - 1:0. Nebezpečnou střelu z dvaceti metrů vyslal ještě ve 45. minutě Dočekal, ale jeho přízemní střela otřela Dubcovu tyč.

Druhý poločas začali opět lépe domácí a ve 48. minutě zvýšil jejich náskok Krajčo - 2:0. V 57. minutě se osmělili také hosté, ale jejich pěkná akce skončila nastřelenou tyčí. Další dvě šance domácích kolem 65. minuty vyřešil hostující Dubec. Na individuální akci Šerého v 72. minutě byl již ale krátký. To domácí útočník střelou na zadní tyč fakticky rozhodl o osudu utkání - 3.0. Zbytek zápasu byl již ovlivněn několika střídáními a domácí již zkušeně kontrolovali pátou výhru v řadě.