8. kolo | 24. 9. 2023 |
MSD-D
FC Zbrojovka Brno B
1:5

Prvních patnáct minut se hrálo bez šancí, až ve vápně upadl Pragr a rozhodčí odpískal penaltu. Tu Štěpanovský bezpečně proměnil - 0:1. V 17. minutě vystihl Šerý nahrávku ve vápně obešel i brankáře Hrubého, ale zakončil v tísni vedle branky. Ve 23. minutě došlo ve vápně hostí k obdobné situaci jako u první penaltové situace, ale tentokrát rozhodčí Brázdil penaltu pro domácí nenařídil. Hosté se dostali do akce ve 25. minutě a centr z pravé strany našel na malém vápně nehlídaného Pragra, který hlavou navýšil skóre na - 0:2. Do konce poločasu byli poté aktivnější domácí, kteří několikrát zahrozili před brankou hostí.Když už byl brankář Hrubý překonán, zachránil hosty zvednutý praporek pomezního rozhodčího.Do šaten tak odcházeli spokojenější hosté.

Druhý poločas začal lépe pro hosty.Dlouhý výkop Hrubého v 53. minutě propadl domácí obranou a Juritka pohodlně skóroval - 0:3.V 56. minutě si vybral slabší chvilku Hrubý, který špatnou rozehrou vybídl ke skórování Šerého, který se v podobných situacích nemýlí - 1:3.V 59. minutě znovu upadl ve vápně hostující Kluska a opět se pískala penalta. Tu tentokrát proměnil Martínek - 1:4. Hosté nakonec v třetí minutě nastavení uzavřeli skóre zápasu Štěpanovským, brankou zavánějícím ofsajdovým postavením -1:5.