6. kolo | 10. 9. 2023 |
MSD-D
FC Velké Meziříčí
1:0

Utkání dvou nejhorších ofenzív divizní soutěže se čekal spíše boj, protože oba celky potřebovali nutně bodovat.První zahrozili v 16. minutě domácí ale střela Nedvěda z vápna orazítkovala jen tyč. Ve 28. minutě měli domácí další šanci, ale po střele Šerého a zásahu brankáře letěla dorážka vedle. Poté během pěti minut třikrát zahrozili hosté, ale všechny tři jejich příležitosti skončily mimo branku. Utkání tak rozhodla 39. minuta, kdy kousek za vápnem napřáhl Šerý a jeho levačka propálila Lancmana - 1:0. Poločas tak vyzněl gólově lépe pro domácí.

Druhý poločas mnoho fotbalové krásy nepřinesl.Hrálo se především mezi oběma vápny. Za zmínku stojí střela Šerého z 60. minuty, kterou Lancman vyrazil na roh. Hosté vyslali nebezpečnou střelu v 64. minutě, kdy po rozehraném přímém kopu do vápna, šla střela jen těsně vedle. Zbytek zápasu si již domácí pohlídali a mohli tak po třech prohrách v řadě opět slavit vítězství.