5. kolo | 3. 9. 2023 |
MSD-D
Slavoj Polná
2:0

Vstup do utkání měli lepší hosté. V 1. minutě po centru zprava z dobré pozice střílel Sodomka k tyči, ale brankář Duba jeho pokus vyrazil. V 5. minutě po rohu Vitásek zakončil nad branku. Ve 12. minutě se objevil v dobré pozici Šerý, ale jeho pokus končí také nad brankou Duby. Nedáš dostaneš zafungovalo v 15. minutě, kdy rychlý protiútok zakončil domácí Labaran - 1:0. Další minuty mnoho zajímavého nenabídly a tak až další centr zleva v 37. minutě zakončil Šerý opět jen nad branku. Poločas tedy vyzněl pro domácí, kteří dokázali jednou skórovat.

Druhý poločas se hosté pokoušeli o vyrovnání, ale naráželi do dobře zformované obrany domácích. V 67.minutě po nahrávce od Trojánka v dobré pozici nedosáhl na míč před odkrytou brankou Severa. A tak se nakonec definitivně rozhodlo v závěru, kdy domácí v 84. minutě proměnili Pecinou pokutový kop - 2:0.