FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Klubový nábor táhl!

Momentka všech účastníků fotbalového náboru FC Žďár.

Více než 150 chlapců a dívek dorazilo na fotbalový nábor, který toto pondělí pořádal fotbalový klub ve Žďáře nad Sázavou.

V pondělí 18. září uspořádal klub FC Žďár nad Sázavou ve spolupráci s FAČR nábor dětí do fotbalového oddílu. Akci pod názvem Měsíc náborů – můj první gól jsme propagovali ve školkách po celém Žďáře nad Sázavou a okolí. Na samotnou akci dorazilo 154 dětí z pěti žďárských mateřských škol. Pro děti bylo připraveno deset stanovišť, na kterých vypomáhali naši klubový hráči z mladšího a staršího dorostu a reprezentantka WU17, naše bývalá hráčka Simona Novotná. Zde si kluci a holky mohli vyzkoušet cvičení zaměřené na pohybové aktivity, sílu, rychlost a koordinaci. Na dalších stanovištích si pak mohly zahrát fotbal a vstřelit i svůj první gól.

Na akci zavítali také předškoláci ze žďárské Mateřské školy Sluníčko - více ZDE. Stejně tak se zapojili i děti z Mateřské školy Brodská - více ZDE.

Na závěr celé akce byla pro každého malého fotbalistu a fotbalistku připravena malá sladkost a občerstvení. Domů si také všichni odnesli malé dárečky a kontakt na naše trenéry. Odpoledne pak akce dále pokračovala a přivedla k nám do klubu další adepty této krásné hry. I oni si vyzkoušeli poprvé kopnout do míče a dostali od nás první klubový dres. Teď je již jen na nich, jestli si najdou i s rodiči cestu k nám do fotbalového klubu a na fotbalové trávníky.

Připravil Petr Procházka – vedoucí mládeže FC Žďár nad Sázavou

FOTOGALERII Z FOTBALOVÉHO NÁBORU NALEZNETE ZDE!

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC PBS Velká Bíteš

 Středa | 2.5.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL