FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodonín byl nad naše kvality

Ve druhém jarním kole moravskoslezské divize D se fotbalisté FC Žďas postavili favorizovanému Hodonínu. Ten bohužel pro nás potvrdil oprávněnost svého postavení v tabulce a odvezl si všechny tři body.

FC ŽĎAS ŽĎÁR - HODONÍN 0:3

Vedoucí tým soutěže potvrdil svoji kvalitu a z Bouchalek si zaslouženě odvezl všechny tři body. „Celý zápas by se možná vyvíjel jinak, nebýt naší zbytečné chyby při prvním gólu,“ mrzelo kouče Žďáru Jozefa Vanka. Ve 12. minutě totiž jeho svěřenci chybovali ve středu pole a Masaryk nekompromisně trestal. Minutu před pauzou pak přišel pro domácí další smolný moment. Fojtík si všiml, že Jícha je daleko z branky a z dobrých čtyřiceti metrů jej překvapil.

Po změně stran Žďár otevřel hru, ale do žádných větších šancí se nedostával. To Hodonín byl produktivnější a Holešinský v 71. minutě uzavřel skóre na konečných 0:3. „Výhra Hodonína byla zasloužená, potvrdil své kvality. Právem jsou na tom místě v tabulce, kde se nachází. My musíme dát hlavy nahoru a pokusit se přivést body ze Staré Říše, protože situace ve spodku tabulky je nyní hodně zamotaná,“ dodal Vanko.

Góly: 12. Masaryk, 44. Fojtík, 71. Holešinský. Rozhodčí: Hlubinka. ŽK: 3:2. Diváci: 272. Poločas: 0:2.
FC Žďas: Jícha - Bureš, T. Trojánek, Wasserbauer, Štursa - L. Trojánek (68. Frieb), Nedvěd (79. Machatka), Mašek, R. Sodomka (46. Musil), Jurnečka – Vopršal.
Hodonín: Petráš – Konečný, Kyselka, Hesek, Červinek – Fojtík, Paděra, Bartoš (88. Řiháček), Šturma, Holešinský (79. Čambal) – Masaryk (86. Dovhanyuk). Nejlepší hráči: Masaryk, Holešinský, Konečný.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL