FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení sezóny starší dorost U19

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Šestým týmem, který představíme je U19 starších dorostenců, hrajíci dorosteneckou divizi.

U19 – starší dorost

Trenér Kubiš Pavel – asistent Martaus František

Tabulka MSDD: 11. místo – 17 bodů

Hodnocení sezóny:

Cílem sezóny byla bezproblémová záchrana v soutěži a umístění v polovině tabulky. Dalším z cílů pak byla příprava hráčů, zejména pak dorazového ročníku 2001, na přechod do dospělého fotbalu. Bohužel už od počátku letní přípravy jsme se potýkali s nedostatečnými počty hráčů jak v tréninkovém procesu, tak i v přípravných zápasech a zejména v úvodu soutěže i v mistrovských utkáních. Jednou z příčin byla zranění, která si někteří z hráčů přenesli z předchozího ročníku, a která jim nedovolila se do přípravy a do začátku soutěže zapojit. Dalším důležitým momentem bylo dlouhodobé onemocnění klíčového hráče na počátku soutěže. Přesto jsme úvodních šest mistrovských zápasů zvládli slušně, co se týče bodového zisku. Předváděná hra bohužel za bodovým ziskem často zaostávala. Uprostřed podzimní části soutěže přišel na mužstvo celkový útlum a čtyři prohry v řadě. Fackou byl zápas v Nedvědici, po kterém se nám naštěstí vyprázdnila marodka a došlo k výkonnostnímu vzestupu. Závěr podzimu byl po herní stránce již poměrně slušný.

Zimní příprava proběhla velmi dobře. Po krátkém domácím soustředění v půli února se ještě zvýšila už tak dobrá tréninková účast a ve zbytku přípravy byla vysoce nadprůměrná. Součástí přípravy byl i nácvik na odlišné herní rozestavení oproti podzimu, kdy tento krok se jevil velice slibně, čemuž v přípravných zápasech nasvědčovaly jednak výsledky, ale zejména pak předváděná hra, a to i v zápasech s „dospělými“ týmy. Bohužel se nám toto nepodařilo přenést do odloženého podzimního mistrovského zápasu s FŠ Třebíč, který jsme na počátku března dohrávali. Zápas byl sice vyrovnaný, vedli jsme, ale soupeř v závěru potrestal naše individuální chyby, což nám se na druhé straně hřiště několikrát nepodařilo, a proto jsme prohráli. Mrzí mě, že nové herní rozestavení hráči nemohli díky nastalé situaci vyzkoušet i v dalších soutěžních utkáních.

Nejvydařenější zápas sezóny:

Asi domácí výhra nad Znojmem B 4:0 a i přes prohru 4:5 domácí zápas s Hodonínem

Nejhorší zápas sezony:

Zcela jistě zápas v Nedvědici ( prohra 1:4 ). Po katastrofálním výkonu a naprosto zasloužené prohře následovalo absolutně neakceptovatelné chování hráčů po zápase. Následkem byly velice důrazné pohovory se všemi hráči. Naštěstí si tým vzal vše k srdci a nic podobného, ať již z hlediska výkonu či chování, se ve zbytku soutěže neopakovalo.

Nejlepší hráči :

Nechci hodnotit

Přehled střelců branek za podzim (sezónu) :

nejlepší střelec – Viliš – 7 branek

Přehled počtu odehraných zápasů za podzim (sezónu) :

podzim 15 5-2-8

zimní příprava  5 4-1-0

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 POLNÁ

 Sobota  | 6.6.2020

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL