Hlinsko jsme porazili aktivní hrou! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hlinsko jsme porazili aktivní hrou!

V sobotu 11. srpna jsme zavítali na hřiště Hlinska, hrající českou žákovskou ligu. Navázali jsme na výborný výkon z Vysokého Mýta a domácí jasně přehráli.

FC HLINSKO U12 - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. U12  3:11 (1:2, 1:4,1:5)

Po nočním deštíku nastoupili naši borci za slunečného počasí na kvalitním travnatém povrchu k dalšímu přípravnému utkání proti FC Hlinsko. V první třetině utkání byly síly na obou stranách vyrovnané, v 15. minutě jsme se ujali vedení a na konci třetiny byl stav 2:1 pro nás. Ve druhé a třetí třetině jsme díky dobré kombinační hře, pohybem hráčů bez míče, těsným "přistupováním" k hráčům a výbornou fyzickou aktivitou dokázali soupeře porazit, a to 4:1 ve druhé třetině a 5:1 ve třetině třetí. Celkově tedy vítězství 11:3. K tomuto výbornému výsledku výrazným způsobem přispěla také i zlepšená individuální herní činnost  hráčů včetně našeho gólmana. Všechny kluky musíme pochválit. Po utkání na nich bylo v kabině vidět jak jsou spokojeni, což je důležité pro jejich sebevědomí, které budou potřebovat pro nadcházející mistrovské zápasy.

Góly FC Žďas: Všichni hráči se podíleli na vstřelených brankách.

Sestava: Bukáček - Hakl, Síč, Brychnáč, Polanský, Sklenář, Mráček, Hanus, Chmelík, Tomandl, Havránek, Janík, Zdražil.