Hattrick Titauera rozhodl o výhře mladšího dorostu!

Až po změně stran se dočkali diváci branek v 25. kole dorostenecké divize mladšího dorostu. Zásluhou tří branek Jana Titauera a jedné Lukáše Krejčího jsme porazili Svratku Brno 4:1. V tabulce jsme se tak posunuli na desátou pozici.

FC ŽĎAS  : Svratka Brno    4 : 1  / 0 : 0 /

Výsledek  je jednoznačný, ale dění na hřišti více odpovídal urputný boj, kdy hosté byli v první půli fotbalovější a domácí zase bojovnější. Blíže k brance měli hosté, ale Balcar je dvakrát vychytal a poměrně dobře hrály zadní řady Žďáru. Směrem dopředu byla hra krkolomná a nepřesná a chyběl domácím lepší pohyb. Do druhé půle, po domluvě v kabině, se začali domácí lepším pohybem dostávat častěji před branku hostí, ale zase chyběla přesnost nebo finální přihrávka. Ta přišla v 55. min. z kopačky Titauera, našla nabíhajícího Krejčího a stav 1 : 0. O chvíli později mohl navýšit z pokutového kopu Pelikán, ale přestřelil. Za to hosté o minutu později sami před brankou trefili tyč Balcarovi branky. V další fázi se projevila lepší kondice domácích a hosté začali chybovat a Titauer  trestat. V rozmezí 66. až 79. minuty hattrickem rozhodl o výsledku zápasu. Hosté korigovali za stavu 3 : 0 v 75. minutě z rychlého brejku, kdy vyraženou střelu Balcarem dorazil Bílý. Zápas jsme jednoznačně rozhodli ve druhé půli přímočarejší hrou, lepším pohybem, na co již technická hra brněnských nestačila.

Branky : Titauer 3, Krejčí

Sestava : Balcar - Kocour, Klement, Pelikán /66 Srnský/, Hobza - Krejčí, Fousek, Zažímal/ 41 Přibyl/, Dvořák - Viliš 72 Pohanka/, Titauer

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit