FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Fotbalový nábor se vydařil!!!

Zvětšit

400 chlapců a dívek dorazilo na fotbalový nábor, který ve středu 29. května a čtvrtek 30. května pořádal fotbalový klub ve Žďáře nad Sázavou.

Ve středu 29. května a čtvrtek 30. května uspořádal klub FC Žďas Žďár nad Sázavou ve spolupráci s FAČR nábor dětí do fotbalového oddílu. Akci pod názvem Měsíc náborů – můj první gól jsme propagovali ve školkách po celém Žďáře nad Sázavou a okolí. Na samotnou akci dorazilo 400 dětí ze všech sedmi žďárských mateřských škol. Pro děti bylo připraveno dvanáct stanovišť, na kterých vypomáhali naši klubový hráči z mladšího dorostu U17,mladší žáci U13,reprezentantka WU19, naše bývalá hráčka Simona Novotná a další trenéři a trenérka. Zde si kluci a holky mohly vyzkoušet cvičení zaměřené na pohybové aktivity, rychlost a koordinaci. Na dalších stanovištích si pak mohly zahrát fotbal a vstřelit i svůj první gól. Na závěr celé akce byla pro každého malého fotbalistu a fotbalistku připravena malá sladkost a občerstvení. 

Odpoledne pak akce dále pokračovala a přivedla k nám do klubu další adepty této krásné hry. I oni si vyzkoušeli poprvé kopnout do míče a dostali od nás drobné dárečky a kontakt na naše trenéry. Teď je již jen na nich, jestli si najdou i s rodiči cestu k nám do fotbalového klubu a na fotbalové trávníky.

Článek připravil Petr Procházka –  organizátor akce

Další fotky a videa na instagramu FC Žďas: https://www.instagram.com/fczdaszdarnadsazavou/

Ohlasy ze školek zde: https://www.mszdar.cz/ms-brodska-nabor-mladych-fotbalistu/

                                     : https://www.mszdar.cz/ms-okruzni-zakricte-goool/

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 POLNÁ

 Sobota  | 6.6.2020

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL