FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Fotbalový kolotoč se roztáčí naplno!

Zvětšit

Fotbalové Bouchalky uvidí o víkendu v akci hned sedm našich celků! Přinášíme na tyto zápasy pozvánku a věříme, že přijdete podpořit naše celky v hojné míře!

Divizní Áčko mužů zajíždí v neděli na hřiště sousedního Ždírce, kde se střetne s devátým celkem tabulky. Domácí začali jarní sezónu remízou na hřišti poslední Bystrce. My jsme zápas ve V. Bíteši nesehráli pro nezpůsobilý terén a naskočíme do jarních odvet přímo v derby, které má výkop v 15.00 hodin.

Další týmy se představí již před domácím publikem. Divizní starší žáci přivítají v derby zápase Havl. Brod. Oba naše celky čekají na první výhru v soutěži a uvidíme tedy v jaké formě se po zimní pauze prezentují.

Béčko mužů ukončí sobotní program proti předposlednímu celku tabulky Jaroměřicím n.R. Naše rezerva si bude chtít zajisté očekávanou výhrou vylepšit páté místo, které jí po podzimní části náleží.

Starší dorost minulý víkend zahájil důležitou výhrou nad posledním Pelhřimovem, teď ho čeká úplně jiný level a to tým ze špice tabulky, třetí Hodonín. Mladší dorost měl minulý týden volno, zápas proti Pelhřimovu byl odložen na 3.dubna na 16.00 hodin. Zápas proti v tabulce čtvrtému Hodonínu bude proto pro naše mladší dorostence, kteří jsou v tabulce čtrnáctý, také velmi náročný.

Nedělní program nakonec uzavřou ligový mladší žáci proti Prostějovu. Ti v obou kategoriích svého soupeře z jihu Moravy na podzim v jeho domácím prostředí porazili a budou se snažit navázat na výhry i v domácí odvetě.

Víkendové fotbalové menu na UMT:

Sobota 23. března:

10.00 U15 FC ŽĎAS - H.Brod – divize starší žáci U15

11.45  U14  FC ŽĎAS - H.Brod – divize starší žáci U14

15.00  FC ŽĎAS - Jaroměřice - I.A třída muži B

Neděle 24. března:

10.15  U19  FC ŽĎAS - Hodonín – divize starší dorost

12.30  U17  FC ŽĎAS - Hodonín – divize mladší dorost

15.00 U13 FC ŽĎAS - Prostějov – liga mladší žáci U13

15.00  U12 FC ŽĎAS - Prostějov – liga mladší žáci U12

 

 

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SOKOL SLATIŇANY

 Sobota  | 20.7.2019

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL