FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

FC Žďas uspořádal seminář o úrazech ve sportu!

Zvětšit

Dne 31. října se uskutečnil v prostorách fotbalového stadiónu FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou seminář o zdravovědě, první pomoci a úrazech ve sportu.

 Setkání se zúčastnilo v příjemné atmosféře na tři desítky účastníků z řad trenérů a rodičů hráčů. Školení provedly pracovnice interního a urgentního příjmu novoměstské nemocnice, které v názorných ukázkách předvedly zásady první pomoci u dětských a dospělých sportovců. Vše si pak mohli všichni zúčastnění vyzkoušet na praktických ukázkách. Závěr celé akce byl veden v družné diskuzi a byly zodpovězeny různé dotazy na konkrétní situace zranění ve sportu i v běžném životě. Například jak se chovat, když člověk upadne do bezvědomí, dostane epileptický záchvat, zástavu srdce, dechu.  Celá akce byla hodnocena ze strany všech aktérů velmi  kladně. Toto školení bylo pro všechny velkým přínosem, protože nikdy nevíte, kdy tyto znalosti budete potřebovat. 

ZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SLOVAN ROSICE

Sobota  | 25.5.2019

10.15

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL