FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

FC Žďas mění trenéra, vrací se Vanko!

Těsně před začátkem jarních odvet moravskoslezské divize D došlo na lavičce FC Žďas k výměně na trenérském můstku.

Po oboustranné dohodě došlo k ukončení spolupráce mezi FC Žďas Žďár a trenérem Vladimírem Hekerlem. Ten přišel na Bouchalky loni v létě z Polné a vedl tak mužstvo pouze první polovinu letošní sezony. "Chtěl bych Vladimíru Hekerlemu poděkovat za služby, které pro náš klub odvedl. Po vzájemné dohodě jsme se ale dohodli, že se naše cesty rozejdou," sdělil pro klubový web předseda FC Žďas Žďár Luboš Bulíček.

V sobotní divizní generálce proti Havlíčkovu Brodu vedl mužstvo Radim Chmelíček, už v pondělí 13. března se však na trenérský můstek postaví staronová tvář. "Mužstva se po nějaké době opět ujme Jozef Vanko. Zdejší prostředí velice dobře zná, počítáme proto s dlouhodobou spoluprací. Prvořadým úkolem nového trenéra pro tento ročník je záchrana v moravskoslezské divizi," dodal Bulíček.

Jozef Vanko už působil na lavičce FC Žďas v sezoně 2012/2013. K týmu tehdejšího nováčka MSFL přišel v závěru podzimní části a tehdy poslední celek tabulky dokázal nastartovat a dovést k záchraně.

Nový trenér FC Žďas bude moci v týmu přivítat také další posilu. Do kádru dorazil těsně před začátkem jara obránce Tomáš Trojánek (ročník 1999), mladší bratr středopolaře FC Žďas Lubora Trojánka. Odchovanec Nové Vsi dosud působil v mládežnických kategoriích FC Vysočina Jihlava.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL