Dvě vysoké domácí výhry! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Dvě vysoké domácí výhry!

Oba celky mladších žáků FC Žďár nad Sázavou si o třetí říjnové sobotě s chutí zastřílely a svým soupeřům dohromady nasázely dvacet branek.

FC ŽĎÁR N. S. – FC CHOTĚBOŘ 14:2 (7:1)

V desátém kole krajského přeboru nás čekalo v domácím prostředí mužstvo Chotěboře. Již od začátku utkání jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu a bylo jen otázkou času, kdy překonáme obranný val soupeře. To se nám povedlo v desáté minutě hned dvakrát a dalších pět branek jsme přidali do konce poločasu. Další dvě střely navíc skončily na tyči chotěbořské branky.

Ve druhém poločase bylo již jen otázkou skóre, kolik branek nastřílíme v již rozhodnutém zápase. Mnoho pěkných akcí skončilo brankou, další naše šance zůstaly ještě nevyužity. Brankový účet utkání se nakonec zastavil na čtrnácti vstřelených brankách.

Hodnocení trenéra: V tomto zápase jsme zahráli výborně a soupeři nedali od začátku žádnou šanci. Soupeř může ještě poděkovat svému brankáři, který ve druhém poločase zneškodnil několik našich nebezpečných střel. Dnes musím pochválit celý tým za výborný výkon a dobrou produktivitu v zakončení.

Branky: Pelikán 3, Stoček 3, Holec 3, Polívka 3, Hlaváč, Šikula.
Sestava: Vokoun – Vavřínek, Koutník, Vaněk, Hlaváč, Polívka, Holec, Pelikán, Stoček, Šikula, Seknička.


FC ŽĎÁR B – FC RAPOTICE 6:0 (3:0)

V posledním podzimním kole jsme přivítali na umělé trávě za deštivého počasí poslední tým tabulky Rapotice. Od začátku utkání jsme měli více ze hry a do desáté minuty vstřelili Koutníkem dvě branky. Těsně před přestávkou se trefil ještě Kučera a tak jsme do kabin odcházeli s bezpečným třígólovým vedením.

Po změně stran jsme pokračovali v nátlakové hře a hrálo se již jen na jednu branku. Postupně jsme navýšili brankami Šikla, Tůny a Bártka konečné skóre na 6:0. V podzimní tabulce tak přezimuje naše rezerva na třetí příčce tabulky.

Hodnocení trenéra: Od začátku se hrálo na jednu branku a hosté měli jen pár brejků. Dnes musím kluky pochválit, že k zápasu přistoupili zodpovědně a za deštivého počasí soupeře nepodcenili.

Branky: Koutník 2, Kučera, Tůna, Šikl, Bártek.
Sestava: Krčál - Mach, Souček, Suský, Šikl, Procházka, Čejka, Tůna, Kučera, Prokůpek, Suský, Koutník.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC PBS Velká Bíteš

 Středa | 2.5.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL