Domácí turnaj mladších žáků ovládla U12, medaile brala i U13! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Domácí turnaj mladších žáků ovládla U12, medaile brala i U13!

Zvětšit

V neděli  4. února uspořádali ve sportovní hale na Bouchalkách mladší žáci FC Žďár halový turnaj vypsaný pro kategorii ročníku narození 2005 a mladší.

Na turnaji startovalo osm týmů a hrálo se systémem každý s každým. Hrací doba jednoho utkání byla 14. minut.  Medaile byly připraveny pro první čtyři týmy, poháry bralo první trio mužstev. Ve 28 utkáních bylo tedy o co hrát.

Na turnaji jsme postavili dvě mužstva  U13 a o rok mladší U12. Jelikož byli všichni kluci zdrávi, do celodenního klání o vítěznou trofej  se zapojilo všech našich 21 hráčů!!!

U12 nakonec celý turnaj po infarktovém závěru vyhrála. Jediné zaváhání potkalo kluky v zápase s Vrchovinou. V rozhodujícím posledním zápase se Znojmem, které bylo vyvrcholením turnaje se vítěz mohl těšit z celkového triumfu. Po nervy drásajícím průběhu zápasu jsme v posledních třech minutách vstřelili dvě branky a mohli po výhře slavit celkové vítězství.

U13 se do turnaje pomaleji rozjížděla, ale v zápasech s Vrchovinou a hlavně se Znojmem zahrála výborně. Po několika nevyužitých šancích za stavu 1:1, inkasovala v poslední půlminutě rozhodující dvě branky a odešla těsně poražena. Po jednobrankové  výhře nad pátým Velmezem, posléze mohli kluci oslavit čtvrté místo, které bylo také medailové.

Turnaj nakonec museli pro zranění po třetím utkání opustit Jonáš Tůna a Dominik Krčál. Přejeme jim brzké uzdravení a co nejdříve návrat do tréninkového procesu. Velké poděkování patří také oběma rozhodčím Davidu Landsmanovi a Michalu Stratenému, kteří s přehledem odpískali celý turnaj.

 

Výsledky U12 (r.2006):

FC Žďár U13  6:1

SFK Vrchovina  2:3

Zbrojovka Brno dívky  6:0

V. Meziříčí  2:1

Humpolec  5:0

Břeclav  7:0

Znojmo  2:0

Sestava:  Vokoun – Tůna, Vavřínek, Koutník, Čejka, Seknička, Polívka, Stoček, Holec, Procházka, Kučera.

Branky:  Holec 7, Čejka 6, Stoček 5, Polívka 5, Seknička 3, Koutník 2, Kučera, Vavřínek.

 

Výsledky U13 (r.2005):

FC Žďár U12  1:6

Zbrojovka Brno dívky  6:1

SFK Vrchovina  1:3

V. Meziříčí  2:1

Humpolec  3:0

Břeclav  4:0

Znojmo  1:3

Sestava: Krčál, Mach – Pelikán, Vaněk, Šikula, Hlaváč, Souček, Suský, Šikl, Prokůpek

Branky: Šikula 5, Hlaváč 5, Pelikán 4, Prokůpek 2, Suský, Šikl.

Hodnocení trenéra:

Do hry jsme nasadili všechny kluky, což bylo naším největším záměrem. Výsledek jsme neřešili, protože jsme nepostavili silnější a slabší tým. U12 ukázala opět fotbalovost a velkou touhu vyhrávat a jít si za svým cílem za každou cenu. U13 takových typů bohužel  tolik nemá  a jen bojovností už se zápasy  hrát nedají. Jinak všichni kluci zasluhují velkou pochvalu za velmi dobré dnešní  výkony.

Konečné pořadí:

1.FC Žďár  U12       18

2.SFK Vrchovina     18

3.Znojmo                 16

4. FC Žďár  U13      12

5.V. Meziříčí              7

6.Břeclav                   6

7.Humpolec              3

8.Zbrojovka dívky    3

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL