FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Doma proti Bzenci již v sobotu!

Zvětšit

Ve 3. kole moravskoslezské divize D se fotbalisté FC Žďár nad Sázavou opět představí před vlastními fanoušky, na Bouchalky dorazí nevyzpytatelný Bzenec.

Po výbornén startu, kdy jsme v úvodním kole rozdrtili HFK Třebíč 8:0 nás před týdnem přibrzdila prohra 1:4 na hřišti nováčka z Tišnova. Zde jsme navíc přišli o vyloučeného středního záložníka Čestmíra Vitáska, který tak pro sobotní zápas z disciplinárních důvodů určitě nebude k dispozici. Náš sobotní soupeř Slovan Bzenec se dostal do širokého povědomí především letos v červnu, kdy v posledním kole minulého ročníku divize D po hodně divokém průběhu prohrál 4:6 na půdě Velké Bíteše a "pomohl" tak domácímu celku k záchraně v soutěži.

Start do nového ročníku prožili fotbalisté Bzence přesně opačně než Žďár. Na úvod vyfasovali debakl 1:7 v Polné, aby však o týden později doma přejeli silnou Břeclav 4:1. Na svém kontě tak mají shodně s námi tři body. Při posledním měření sil se 16. dubna tohoto roku na Bouchalkách radovali hráči Žďáru po výhře 3:0. Nebylo by od věci si podobný výsledek zopakovat i v sobotu... "Bzenec má rozhodně svoji kvalitu, opírá se o několik zkušených hráčů, které má ve svém středu. Důležitá pro vývoj zápasu bude naše produktivita, věřím, že na nepodařené utkání v Tišnově už jsme zapomněli. V základní sestavě uvažuji o dvou až třech změnách," naznačil trenér FC Žďár Jozef Vanko.

Sobotní utkání má na Bouchalkách úvodní výkop v 16.30 a řídit jej bude trojice rozhodčích Jahoda - Nápravník, Nejedlý. Delegátem FAČR je pan Bobek.

                                   ! ! !  FC ŽĎÁR DO TOHO  ! ! !


Další program 3. kola MSDD (16.30):

SO Břeclav - Vrchovina
SO Strání - Tišnov
SO Blansko - St. Říše
SO Rosice - Tasovice
NE Ždírec - Třebíč
NE Polná - Šumperk
NE Havl. Brod - V. Bíteš

Víkendový program týmů FC Žďár:

Muži A: FC ŽĎÁR - Slovan Bzenec (sobota, 16.30)
Muži B: Černíč - FC ŽĎÁR (neděle, 15.30)
Dorost: Havl. Brod - FC ŽĎÁR (sobota, 10.00 starší a 12.15 mladší)
Žáci: FC ŽĎÁR - Pelhřimov (sobota, 9.00 mladší a 10.30 starší)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL