FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Dokážeme zaskočit lídra tabulky?

Hodně těžký oříšek čeká v neděli na fotbalisty FC Žďas Žďár. Na Bouchalky totiž dorazí vedoucí tým divize D Hodonín.

Rozdílným způsobem vstoupily do jara mančafty, které se pod Santiniho Zelenou horou v nedělním odpoledni utkají. Hráči FC Žďas přivezli z derby v Bystřici cenný bod, měli jsme však na víc, když domácí srovnali po našem zaváhání v obraně až deset minut před koncem. Bohužel se navíc hned v úvodu zápasu zranil ofenzivní středopolař Václav Pohanka, který pro střet s lídrem tabulky určitě nebude k dispozici. V prvním vzájemném utkání jsme v srpnu na Slovácku sahali po bodu, prohra 1:2 byla z našeho pohledu velice smolná.

Hodonín hostil ve šlágru minulého kola druhý Uherský Brod. Utkání nabídlo solidní přestřelku, v níž za delší konec překvapivě tahal hostující celek. Lídr tabulky moravskoslezské divize D doma prohrál 4:5 a jeho náskok se smrsknul už pouze na tři body. Je proto jisté, že do Žďáru dorazí hráči jasného favorita postupu do MSFL se zvýšenou motivací.

Nedělní utkání začíná na Bouchalkách v 15.00 a rozhodovat jej bude trojice sudích Hlubinka - Švehla, Fabeš. Delegátem FAČR je pan Sedláček.

                        ! ! !   FC ŽĎAS DO TOHO   ! ! !


Další program 18. kola Fortuna MSD-D:

SO Vrchovina - Polná
SO Holešov - Bystřice
SO Uh. Brod - St. Říše
SO Bzenec - Břeclav
NE V. Bíteš - Pelhřimov
NE Brumov - Rosice
NE Tasovice - Slavičín

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL