FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Dobrý výkon na body nestačil

Ačkoliv hráči FC Žďas podali proti druhému Uherskému Brodu slibný výkon, o osudu zápasu rozhodla situace z jeho úplného úvodu.

FC ŽĎAS ŽĎÁR - ČSK UHERSKÝ BROD 0:1

Ve 20. kole moravskoslezské divize D dorazil na Bouchalky druhý celek tabulky z Uherského Brodu. O osudu celého zápasu rozhodla situace už ze 4. minuty zápasu. Nejprve nevyužil velkou šanci domácí Jurnečka, poté následovala chyba našich hráčů po vlastní standardní situaci. Hosté podnikli rychlý brejk, na jehož konci byl Mančík, který otevřel skóre zápasu. Jak se později ukázalo, byl to jediný gólový okamžik zápasu. V dalším průběhu prvního dějství byla hra značně rozháraná, Uherský Brod velice často otevíral střed pole, domácí toho ale nedokázali využít. Chvíli před pauzou mohl po rohu vyrovnat Tomáš Trojánek, jeho hlavička však skončila nad hostující brankou.

Ve druhém poločase měli míč v držení převážně hráči Žďáru, ale jen obtížně se dostávali do šancí. V 65. minutě nevyšel náznak příležitosti Nedvěda, stejně dopadl v 78. minutě také Lubor Trojánek. I ve druhém jarním domácím zápase tak vyšel Žďár i přes slušný výkon bodově naprázdno. V tabullce nám i přes prohru stále patří 10. místo, šanci na protrhnutí domácí smůly budeme mít v příštím kole, kdy přivítáme Bzenec.

Gól: 4. Mančík. Rozhodčí: Malčánek. ŽK: 3:2. Diváci: 250. Poločas: 0:1.
FC Žďas Žďár: F. Jícha – Bureš, T. Trojánek, Wasserbaur, Štursa – Jurnečka (81. Frieb), Musil (46. R. Sodomka), Mašek, L. Trojánek – Vopršal, Nedvěd.
ČSK Uherský Brod: Kohoutek – David, Kúdela, Vrága – Mančík (33. Hruboš), Šálek, Dolina, Jaroněk (68. Blaha), Nevařil – Večeřa, Michalec (88. Pacl).

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL