FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Do Holešova jedeme bodovat!

Ve 22. kole moravskoslezské divize D zajíždí fotbalisté Žďáru nad Sázavou na půdu posledního celku tabulky SFK ELKO Holešov.

K sobotnímu utkání můžeme jet na Kroměřížsko v dobré náladě. Po vydařeném výkonu hráči FC Žďas naposledy doma přejeli Bzenec 3:0 a připsali si premiérové jarní body z domácího prostředí. Díky nim máme na 10. místě tabulky 22 bodů a přece jenom se nám podařilo odskočit úplnému suterénu. Případná výhra na stadionu aktuálně posledního Holešova by znamenala velký krok k záchraně.

Náš soupeř okupoval po první polovině ročníku poslední místo. Také vstup do jara mu příliš nevyšel, když v dohrávce 16. kola doma vysoko podlehl Slavičínu 0:4. Jenže překvapivá remíza v Rosicích a domácí výhry nad Bystřicí a Starou Říší vrátily celek ze Zlínského kraje do přímého kontaktu s dalšími mančafty ve spodní polovině tabulky. Před týdnem Holešov hostoval v Uherském Brodě a vrátil se odsud s porážkou 0:2.

Sobotní zápas má úvodní výkop v 16.00 a řídit jej bude trojice rozhodčích D. Černý - J. Černý, Nováček. Delegátem FAČR je pan Jaroslav Káňa.

                               ! ! !  FC ŽĎAS DO TOHO  ! ! !


Další program 22. kola Fortuna MSD-D:

SO Břeclav - Rosice
SO Bzenec - Pelhřimov
NE Brumov - Uh. Brod
NE Polná - Slavičín
NE Vrchovina - Bystřice n. P.
NE V. Bíteš - Hodonín
NE Tasovice - St. Říše

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL