Další vítězství mladších žáků! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Další vítězství mladších žáků!

Zvětšit

V sobotu 17. března sehráli za velmi chladného počasí na umělé trávě mladší žáci FC Žďas Žďár nad Sázavou přípravný zápas proti celku Lanškrouna. 

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. – FK LANŠKROUN  4:1 (2:1)

V prvním poločase byli domácí jasně lepším celkem a ve 4. minutě šli brankou Holce do vedení. V 15. minutě přidal dalekonosnou střelou druhou branku Koutník. Do konce poločasu navíc výborně chytající golman hostí několikrát vytáhl střely domácích na rohový kop. Z jednoho takového špatně rozehraného rohu tři minuty před poločasem hosté využili brejk a skórovali do prázdné branky.

Hosté povzbuzeni brankou z první půle se od začátku druhé půle snažili vyrovnat, ale do mnoha šancí se nedostávali. V 39. minutě pak Holec využil nedorozumění obrany hostí a svojí druhou brankou v zápase zvýšil opět na dvoubrankový rozdíl. V 51. minutě pak Pelikán důrazem před brankou uzavřel skóre zápasu na 4:1.

Hodnocení trenéra:

Dnes možná i kvůli velké zimě jsme nezahráli podle našich představ. Vázla nahrávka a tlak našich hráčů na hostující obranu nebyl takový jako v předešlých zápasech. Navíc Lanškrounu zachytal velmi dobře brankář, který pochytal několik nebezpečných střel. Zápas měl ale ve špatných klimatických podmínkách velmi dobrou úroveň.

Branky:  Holec 2, Koutník, Pelikán.

Sestava: Mach – Čejka, Souček, Vaněk, Hlaváč, Stoček, Holec, Šikula, Pelikán, Koutník.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC PBS Velká Bíteš

 Středa | 2.5.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL