Další turnaj ve Velkém Meziříčí - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Další turnaj ve Velkém Meziříčí

S celkem, který tvořili z valné většiny spíše hráči béčka, se mladší žáci FC Žďár nad Sázavou výborně prezentovali na turnaji ve Velkém Meziříčí.

V neděli 19. listopadu se na umělé trávě ve Velkém Meziříčí zúčastnili mladší žáci FC Žďár nad Sázavou miniturnaje, ve kterém třikrát zvítězili a jednou odešli poraženi. Hrálo se za chladného počasí, kdy dokonce v posledním utkání zavítala na hřiště sněhová vánice. Zápasy se hrály na půli hřiště v počtu hráčů 8+1 po dobu 25 minut.

Výsledky:

FC Žďár – SFK Vrchovina 3:1

V zápase jsme inkasovali hned na začátku utkání jako první, ale ve druhé části utkání jsme skóre otočili.
Branky: Souček, Hlaváč, Suský.

FC Žďár – V. Meziříčí 2:1

Proti domácím jsme opět museli dotahovat jednobrankovou ztrátu, kterou jsme v druhé části zápasu přetavili v zasloužené vítězství.
Branky: Prokůpek 2
.

FC Žďár – FŠ Třebíč 1:2

Opět nám nevyšel vstup do utkání a ve třetí minutě jsme prohrávali o dvě branky. Po snížení jsme sahali v poslední minutě po vyrovnání, ale ze dvou metrů se nám natřikrát nepovedlo dostat míč do branky Třebíče.
Branka: Souček.

FC Žďár – HFK Třebíč 3:2

Poslední utkání se dohrávalo od páté minuty ve sněhové vánici. Znovu jsme prohrávali 0:1 a 1:2, ale nesmírnou bojovností jsme soupeře přehráli a dokonale otočili zápas na svoji stranu.
Branky: Hlaváč, Kučera, Šikl.

Sestava: Krčál – Vavřínek, Mach, Vaněk, Hlaváč, Souček, Suský, Šikl, Prokůpek, Seknička, Kučera.

Hodnocení trenéra: Do turnaje zasáhl zbytek hráčů, kteří nebyli v pátek na turnaji v Chotěboři. Kluci zahráli ve všech zápasech výborně a s jejich výkony můžeme být maximálně spokojeni.