FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Brumov se na Bouchalkách představí už v sobotu!

Ve 23. kole moravskoslezské Fortuna divize D čeká na fotbalisty FC Žďas Žďár další utkání pravdy.

Na Bouchalky totiž dorazí nevyzpytatelný Brumov, který je v tabulce na 11. místě, jen o jediný bod a jedno místo horší než žďárští fotbalisté. Náš sobotní soupeř sezonu nezahájil ideálně (po úvodních pěti kolech byl bez bodu na posledním místě), ale na jaře se mu docela daří, což naposledy podtrhl výhrou 1:0 nad druhým Uherským Brodem (což jistě způsobilo velkou radost v Hodoníně). Na hřištích soupeřů patří k remízovým králům, získal zde osm bodů za jarní výhru v Bystřici a hned pět nerozhodných výsledků.

Podzimní vzájemný zápas vyzněl 2:1 pro celek ze Zlínska, jehož odchovancem je mimo jiné také miláček dobré poloviny desetitisíců fans pražské Sparty Tomáš Řepka. V sobotu máme co napravovat, minule jsme totiž nechali všechny tři body v Holešově, navíc jsme přišli o zraněného Nedvěda, který si velmi nepříjemně poranil rameno. Domácí povinnost nám ale velí naplno bodovat, pohled na tabulku pak z tohoto úkolu činí nutnost. Kdo z vyrovnaného spodku tabulky nechce spadnout do krajských vod, musí v první řadě neztrácet body doma.

Zápas "čarodějnického" kola se tentokrát na Bouchalkách uskuteční již v sobotu a řídit jej bude trojlístek rozhodčích Drozdy - Dohnálek, Líkař. Delegátem FAČR je pan Káňa.

                   ! ! !   FC ŽĎAS DO TOHO   ! ! !


Další program 23. kola Fortuna MSD-D:

SO Hodonín - Vrchovina
SO Bystřice - Břeclav
SO St. Říše - V. Bíteš
SO Holešov - Bzenec
SO Uh. Brod - Tasovice
SO Rosice - Polná
NE Slavičín - Pelhřimov

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL