Bojovnější Ledeč vyhrála nad béčkem! - Junioři - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Bojovnější Ledeč vyhrála nad béčkem!

Zvětšit

Žďárská rezerva sehrála v sobotu 17. března poslední přípravné utkání před vypuknutím jarních mistrovských zápasů. Soupeřem jí byl tým Ledče nad Sázavou.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. B – LEDEČ NAD SÁZAVOU  0:3 (0:1)

V sobotu sehrálo poslední přípravné utkání ždárské béčko. Na Bouchalky přijel opět kvalitní soupeř, který hraje o soutěž výše a pohybuje se v první polovině tabulky. První poločas byl herně vyrovnaný, hosté se dostali v podstatě do jediné šance, kterou ale dokázali ve 21. minutě proměnit. Domácí měli několik hezkých kombinačních akcí, kterým chyběla finální fáze, buď přihrávka nebo zakončení.

Do druhého poločasu domácí nastoupili v pozměněné sestavě a inkasovali hned ve 46. minutě. Ve druhé půli soupeř přehrával Benfiku především v bojovnosti, se kterou  se domácí nedokázali vypořádat. Hosté přidali v 75. minutě ještě jednu branku dorážkou po odražené střele.

Opět se ukázalo, že spoustě hráčům chybí fyzička. Příští týden nás čeká již mistrovské utkání, kdy v neděli budeme hostit mužstvo Moravských Budějovic.

Sestava:  1.poločas.: Sobotka – Peňáz Z, Machatka, Peňáz T, Sláma – Havlík, Russ – Janů, Musil, Frieb – Filippi

2.poločas.: Sobotka – Sláma, Machatka, Růžička, Bulíček – Havlík, Gančev – Peňáz Z, Musil, Baránek – Frieb (65.Filippi)

Hodnocení trenéra:

Dnes nás soupeř přehrál, především ve druhém poločase, jak v bojovnosti, tak i fotbalově. Doufám, že k příštímu utkání nastoupíme mnohem bojovněji, u některých hráčů mi chybí bojovnost a chuť do hry.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL