Benfika rozdrtila Nové Syrovice!

V 9. kole krajské I. A třídy - skupiny B se rezerva FC Žďár představila v domácím prostředí. Hostujícím Novým Syrovicím nedala sebemenší šanci a s chutí si zastřílela.

FC ŽĎÁR B – SK N. SYROVICE 5:0

Od úvodních okamžiků zápasu si rezerva Žďáru vytvořila znatelnou herní převahu, kterou tentokrát dokázala gólově zúročit. Už ve 4. minutě otevřel skóre z brejku Zdeněk Peňáz. Druhý gól přišel ve 26. minutě, po hezké kombinaci přesně zakončil Kunstmüller. Za další tři minuty proměnil Mario Filippi svůj sólový nájezd a na poločasových 4:0 stanovil skóre Patrik Ločárek, když upláchnul obraně Nových Syrovic a bez problémů skóroval. Také po změně stran měl Žďár převahu, ale dočkal se již pouze jediné branky. Dvě minuty před závěrečným hvizdem se podruhé v utkání prosadil Patrik Ločárek.

"Dnes jsme předvedli dobrý výkon, potvrzený také brankami. Škoda jen dalších neproměněných příležitostí, naše vítězství mohlo být vyšší," řekl po utkání jinak spokojený kouč Ladislav Jun.

Góly: 4. Z. Peňáz, 26. Kunstmüller, 29. M. Filippi, 33. a 88. P. Ločárek. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 0:0. Diváci: 99. Poločas: 4:0.
FC Žďár B: Sobotka – Havlík, T. Peňáz (79. Machatka), B. Sláma, Z. Peňáz - Růžička, Musil, T. Ločárek, P. Ločárek – Kunstmüller (69. Gančev), M. Filippi (80. Jun).
SK Nové Syrovice: P. Novák – Janoušek, Toman, Růžička, Weidenthaler, Vlček (73. Chalupa), Dubský, Lang, Železný (66. Marek), Svoboda, Sosnar.