Benfika doma prohrála, ale i nadále živí postupové naděje!

V neděli 10. června podlehla rezerva v domácím prostředí Želetavě. Jestli chceme postoupit do krajského přeboru, musíme v sobotu v Náměšti vyhrát minimálně o dvě branky!

Žďár n. S. B - Želetava 1:2 (0:0)
Branky: 51.Sláma - 64.Vrbka Michal, 87.Machatka(vlastní)

Sestava: Sobotka - Peňáz Z., Růžička, Machatka, Bulíček - Jun, Russ - Janů (57.Vitásek), Musil, Sláma (88.Peňáz T.) - Henzl (74.Gančev)

V neděli jsme hostili na domácím hřišti tým Želetavy. V prvním poločase jsme se prezentovali útočnou hrou,hned ve 3. minutě střílel po zemi k tyči Henzl, ale gólman hostí vyrazil na roh. Ve 22. minutě po faulu na Musila jsme zahrávali penaltu, ale slabou střelu Z. Peňáze gólman znovu vyrazil. Hosté se osmělili ve 30. minutě, kdy tvrdou střelu vyrazil Sobotka. V další šanci domácích střílel Musil do náruče gólmana.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a odměnou nám byla v 51. minutě branka Slámy po výborné akci Juna a přiklepnutí Henzla. V té době jsme hosty tlačili a druhý gól doslova visel ve vzduchu. Bohužel hosté z ojedinělého protiutoku vystřelili na naši bránu, míč zaplaval a Sobotka ho neudržel - 1:1. Dál jsme se tlačili do útoku, dvakrát nebezpečně hlavou zakončovali Vitásek a Musil, bohužel hostující brankář byl vždy na místě. Když už to vypadalo na remízový konec, hosté v 87. minutě centrovali do vápna, Sobotka si zakřičel, míč mu propadnul pod rukama a odrazil se od nohou Machatky do naší sítě - 1:2.