Béčko zůstává stoprocentní! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko zůstává stoprocentní!

Další tři body si o víkendu připsalo béčko mladších žáků FC Žďár, když dokázalo přesvědčivě zvítězit v Moravských Budějovicích.

SK M. BUDĚJOVICE – FC ŽĎÁR B 1:5 (0:2)

Ve čtvrtém kole krajské soutěže jsme absolvovali dlouhou cestu do Moravských Budějovic. Po výhře o čtyři branky zůstává naše rezerva v soutěži stoprocentní, když si připsala již čtvrté vítězství.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od začátku se tlačili před branku soupeře. Vyložené šance ale nepřicházeli a nedůrazné střely končily většinou na rukavicích domácího brankáře. Vysvobozením proto byla po čtvrthodině hry branka Prokůpka, který se nejlépe zorientoval ve vápně a poslal míč do branky domácích. Na další gól jsme si pak museli počkat až do závěru první půle, když prudkou střelu, vyraženou brankářem, dorážel do branky Kučera.

Druhý poločas jsme  začali opět náporem a po pěkné akci Hlaváče a Součka druhý jmenovaný zakončil samostatný nájezd střelou k tyči.  Další dvě branky z kopačky Čejky poté padly po pěkných střelách z dálky. Jediný úspěch domácí dosáhli po samostatném nájezdu a střele, která se otřela o tyč.

Hodnocení trenéra: Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou. Lepší a důraznější koncovka nás připravila o vyšší vítězství. Dnes musím pochválit za svůj výkon Tůnu a Součka, ostatní ovšem v chladném počasí bojovali a zaslouží také velkou pochvalu.

Branky: Čejka 2, Prokůpek, Kučera, Souček.
Sestava: Vokoun – Tůna, Čejka, Procházka, Vaněk, Hlaváč, Seknička, Suský, Kučera, Vavřínek, Bártek, Prokůpek, Souček.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL