Béčko ztratilo dva body v Přibyslavi - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko ztratilo dva body v Přibyslavi

Ani stálá herní převaha i vyložené šance nestačily rezervě mladších žáků FC Žďár k plnému bodovému zisku v utkání na hřišti Přibyslavi.

SK PŘIBYSLAV – FC ŽĎÁR B 3:3 (2:2)

V dohrávce první kola jsme na svatého Václava sehráli zápas v Přibyslavi. Po drtivé převaze jsme si přivezli jen bod a ztratili první body v soutěži. Na začátku zápasu nás soupeř překvapil dvěma brejky, které ale brankář Krčál zlikvidoval. Poté jsme se přece jen dostali do vedení, ale naše obranná hra v první půli doslova hořela.  Naše dvě stoprocentní šance, kdy Holec a posléze Suský netrefili prázdnou bránu, zůstaly nevyužity. I když se děj zápasu odehrával jen před brankou domácích, poločas skončil 2:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s větším odhodláním a soupeř se již uchýlil jen k bránění. Náš soustavný tlak nakonec vedl k brance, kterou vstřelil  ve 43. minutě Čejka. Domácí ovšem záhy využili chyby naší obrany a z bezprostřední blízkosti propálili našeho brankáře. Posledních deset minut jsme obléhali branku domácích, ale bez brankového efektu. Naše rezerva tak po nerozhodném výsledku ztratila první body v soutěži a v sobotu se utká v domácím prostředí o první místo v tabulce se zatím stoprocentní Náměští.

Hodnocení trenéra: První poločas jsme nezahráli vůbec dobře a doslova ho odchodili. Druhá půle byla již lepší, ale obléhání domácí obrany končilo většinou jen na jejím zhuštěném středu. Domácí si za obětavý výkon na hranici vyčerpání bod zasloužili.

Branky: Pelikán, Mach, Čejka.
Sestava: Krčál – Vavřínek, Čejka, Holec, Pelikán, Suský, Koutník, Mach, Souček,Stoček, Kučera.