Béčko zdolalo v poslední přípravě Bystřici! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko zdolalo v poslední přípravě Bystřici!

Rezerva mladších žáků FC Žďas U13 se utkala v sobotu 31. března v poslední přípravě s Bystřicí n.P.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. B – SK BYSTŘICE N.P.  5:1 (4:1)

Naše rezerva nastoupila k utkání již od začátku aktivně a bylo jen otázkou času, kdy se poprvé prosadí. Ve 13. minutě vstřelil branku Bártek a poslal domácí do vedení. Soupeř ovšem po rozehraném rohovém kopu v následující minutě vyrovnal. V 16. minutě šli domácí znovu do vedení, když na konci pěkné akce byl Prokůpek. Ve 20. minutě pak skóroval Šikl a žďárští vedli o dvě branky. Soupeř mohl ve 25. minutě znovu snížit, ale brankář Krčál chytil hostům penaltu. Nedáš dostaneš zafungovalo i tentokrát a Seknička krásným lobem přehodil brankáře a brankou do šatny stanovil poločasový výsledek na 4:1.

Ve druhé půli se hrál nadále líbivý fotbal s mnoha pěknými akcemi na obou stranách. Domácí měli několik nebezpečných akcí, ale jediný gól druhé půle dal po rozehraném rohu Prokůpek a uzavřel skóre zápasu na 5:1.

Hodnocení trenéra:

Zápas kluci odehráli nad očekávání dobře. Překvapivě dobře jsme kombinovali a předváděli hezké akce. Před prvním mistrákem, který sehrajeme příští týden ve Staré Říši to byla pro kluky velmi dobrá příprava.

Branky:  Prokůpek 2, Šikl, Bártek, Seknička..

Sestava: Krčál Vokoun, Souček, Vavřínek, Prokůpek, Kučera, Vaněk, Seknička, Hlaváč, Šikl, Bártek.