FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko Zbrojovky bylo nad naše síly!

Zvětšit

V nedělním dopoledni na stadionu v Srbské ulici jsme v každém poločase od rezervního týmu Zbrojovky obdrželi dvě branky a odešli tak poraženi.

ZBROJOVKA BRNO B - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  4:0 (2:0)

​​​​​​Rozhodčí: Heger ŽK: 2:2 ČK: 0:0 Diváci: 80  Poločas: 2:0 Branky: 3. a 83. Kroutil, 41. Holman, 85. Jambor
FC Žďas Žďár n. S.: Tomáš Jícha - T. Trojánek(86.Havlík), Vitásek, Šindelka, Štursa - Frieb(77.Janů), Švoma(46.Vokoun),Kunstmüller(83.Růžička),Sodomka - L.Trojánek, Henzl(65.Lukáš). 

Domácí tentokrát postrádali nejlepšího střelce Sedláka, ale jeho roli plně zaujal druhý nejlepší kanonýr Miroslav Kroutil. Ten už ve třetí minutě s přehledem poslal do sítě míč po prudkém Pachlopníkově centru - 1:0. Vstřelený gól domácí nabudil do dalšího tlaku. Hned o šest minut později se mohli Brňané radovat podruhé, Juráskovo zakončení však skončilo pouze na břevně. Ve dvanácté minutě už radost přišla, byla ovšem předčasná. Pachlopník zakončoval únik dvou domácích hráčů proti brankáři hostí, pomezní rozhodčí ovšem odmával ofsajd a skóre se tentokrát neměnilo. Tempo hry pak postupně uvadalo a pozdvižení přinesl až pět minut před koncem půle zákrok domácího brankáře Marka proti dalekonosné střele Sodomky.Tato hrozba domácí vybičovala a hned o minutu později už se skóre měnilo a rozdíl byl dvoubrankový. To když se do zakončení po Kroutilově asistenci dostal Holman a překonal žďárského Jíchu - 2:0.

Ve druhé půli nejdříve zahrozil v 60. minutě Kunstmüller, který pronikl z prava do vápna a křížem vystřelil těsně vedle. Vše zajímavé se tak seběhlo až v poslední desetiminutovce. V 83. minutě se míč zjevil před Kroutilem, který měl nikým nehlídaný jednoduchou práci - 3:0. Nedělní normu dvou gólů na každý poločas pak splnil Jambor, který naskočil do hry během druhé půle. V 85. minutě se ve vápně zorientoval ze všech nejrychleji a pečetil konečné skóre - 4:0. Asistenci si připsal opět Kroutil, který tak dnes byl u všech branek Zbrojovky.

Fotky ze zápasu:

https://www.instagram.com/p/B4ILfAzgRJm/

https://www.instagram.com/p/B4IM-nuAl-6/

https://www.instagram.com/p/B4IODf5gvhi/

https://www.instagram.com/p/B4IOwwHAiQ_/

Poslední podzimní duel sehrajeme v Jihlavě proti domácí rezervě, která vede divizní tabulku. Začátek zápasu je v neděli 3. listopadu v 10.15 hodin.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 POLNÁ

 Sobota  | 6.6.2020

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL