Béčko začalo jaro prohrou, Áčko vyhrálo derby! - U15 + U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko začalo jaro prohrou, Áčko vyhrálo derby!

Zvětšit

Béčku starších žáků se ve Staré Říši v sobotu 7. dubna nedařilo, naopak Áčko o den později v nedělním derby v závěru utkání porazila našeho sousedního rivala z Vrchoviny.

 FC STARÁ ŘÍŠE - FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. B   2:1 (1:1)

Branka FC Žďas: Gregar (pen)

První zápas na přírodní trávě nám dělal problémy. Nedokázali jsme se dostat do potřebného tempa. Utkání provázelo značné množství nepřesností a fotbalovou krásu nenabídlo. Domacím vyšli dvě brejkové situace. Přestože to byly jediné útoky na naši branku, tak to domácím stačilo na vítězství.

 

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. – SFK VRCHOVINA  2:0 (0:0) 

Branky FC Žďas: Osmík J., Krejčí

Zajimavé utkání rozhodl rohový kop pět minut před koncem utkání, na který si nekompromisně naskočil náš kapitán, a k radosti celého týmu zavěsil. Za následující dvě minuty pečetil vítěztví Krejčí, který vytěžil z velmi dobré práce Krahuly. Hosté měli v celém utkání dvě brankové příležitosti ve kterých obstál náš brankář na výbornou a umožnil týmu rozhodnout v závěru utkání.

ZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL