Béčko vyrovnalo ztracený zápas! - U15 + U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko vyrovnalo ztracený zápas!

V sobotu 28. dubna se rezerva starších žáků představila na hřišti v tabulce třetí Náměště nad Oslavou.

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. B  3:3 (0:0)

Branky: Gregar, Lysák, Osmík P.

Komentář trenéra:

Zajímavé utkání jsme odehráli na velmi kvalitním hřišti v Náměšti nad Oslavou. V prvním poločase jsme dobře kombinovali a drželi míč, k vyložené šanci to však nevedlo. Domací naši branku ohrozili pouze z rychlých protiútoků, ale vždy to přineslo velké ohrožení. V těchto situacích nás podržel náš brankář Ptáček. Druhý poločas nabídnul přihlížejícím divákům opravdovou zápletku. Domácí se hned v první minutě ujali po rychlém kontru vedení. Nám se dařilo sice držet míč, ale domácí do deseti minut zvýšili své vedení na 3:0. V tento okamžik možná dolehlo na domácí lehké uspokojení. Nám se ovšem stále dařilo tvořit a po přeskupení řad a zjednodušení hry se dostavil i brankový efekt. Nejdříve Gregar krásnou křížnou střelou rozvlnil síť za domácím brankářem. Za další dvě minuty vstřel branku z bezprostřední blízkosti Lysák. To ovšem nebylo stále vše. Nejprve zahodil svoji šanci Podsedník, aby o minutu později dorazil do branky míč Osmík Pavel po chybě domácího brankaře. Klukům tato pětiminuvka dodala obrovskou sílu a pokračoval fotbal plný šancí. V zavěru nastřelili domácí po rychlé akci břevno, ale to již nic nezměnilo na konečné dělbě bodů. Za dnešní výkon musím pochválit celý tým, který nesmírným odhodláním dokázal zdánlivě ztracené utkání přivést k cenné remíze.