Béčko vyprovodilo Okříšky desítkou! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko vyprovodilo Okříšky desítkou!

Rezerva mladších žáků FC Žďár nezaváhala ani v Okříškách a po pěti kolech krajské I. třídy je stále bez ztráty bodu.

SK OKŘÍŠKY – FC ŽĎÁR B 3:10 (0:5)

V pátém kole krajské soutěže jsme zavítali do Okříšek. Zde jsme opět  zvítězili a připsali si tak již páté vítězství v soutěži. Zápas na mokrém travnatém terénu jsme zahájili ofenzívou a již ve druhé minutě skórovali. Soupeř, zaskočen naší aktivitou, jen přihlížel naší převaze a v 15. minutě jsme tak odskočili na 4:0. Do konce poločasu jsme přidali ještě jednu branku a do kabin tak odcházeli s pětibrankovým náskokem.

Druhý poločas začal jako ten první a hned ve druhé minutě završil Seknička svůj hattrick. Poté jsme chvilku polevili v koncentraci a domácí snížili dvěma brankami na 2:7. V závěrečných sedmi minutách pak padly ještě další čtyři branky a my jsme završili účet zápasu vyvolávanou desítkou.

Hodnocení trenéra:  V zápase jsme byli od první minuty jasně lepší a vyjádřili to i gólově. První poločas nám vyšel lépe, ve druhém dějství jsme udělali pár chyb, které soupeř gólově potrestal. Jinak dneska musím kluky pochválit za výborný výkon a nasazení až do poslední minuty.

Branky: Seknička 4, Vaněk 2, Hlaváč, Koutník, Mach, Suský.
Sestava: Krčál – Tůna, Koutník, Mach, Vaněk, Hlaváč, Seknička, Suský, Kučera, Šikl, Prokůpek, Souček.