Béčko vyhrálo v M.Budějovicích! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko vyhrálo v M.Budějovicích!

V krajské I. A třídě naše Béčko mladších žáků jasně kralovalo v Moravských Budějovicích a připsalo si tři body do tabulky.

SK MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. B 3:8 (1:4)

Začátek zápasu byl v naší režii a v 10. minutě jsme se trefili během tří minut třikrát a bylo vlastně rozhodnuto. Škoda jen branky do šatny na 1:4, kterou jsme inkasovali v poslední minutě první půle.

Druhý poločas jsme začali opět výborně a za deset minut zvýšili třemi brankami na šestibrankový rozdíl. V závěru zápasu se projevila opět naše malá koncentrace a domácí v posledních třech minutách snížili dvěma brankami na konečných 3:8.

Hodnocení trenéra:

Dnes jsme zahráli opravdu výborně. Dobře jsme kombinovali a dalších několik šancí zůstalo ještě nevyužito. Pochvalu dnes zasluhují všichni kluci do jednoho.

Branky:  Seknička 3, Suský 2, Vokoun 2, vlastní.

Sestava: Krčál - Vavřínek, Prokůpek, Mach, Suský,Vaněk, Hlaváč, Seknička, Kučera, Vokoun.