Béčko v Rapoticích nadělovalo! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko v Rapoticích nadělovalo!

Rezerva mladších žáků FC Žďár si v sobotu pěkně zastřílela. V dalším kole krajské I. třídy - skupiny B to na svém hřišti odnesli mladíčci Rapotic.

FC RAPOTICE – FC ŽĎÁR B 0:8 (0:4)

Ve druhém kole krajské soutěže jsme zavítali do Rapotic. Utkání jsme začali náporem a do desáté minuty měli tři vyložené šance. Naši hráči se ale zatím zastřelovali. Až přišla pětiminutovka, ve které jsme vstřelili mezi dvanáctou a sedmnáctou minutou tři branky a zlomili tím odpor soupeře. Brankou do šatny jsme poté odcházeli s čtyřbrankovým náskokem.

Ve druhém poločase jsme si vybrali slabší úvodní čtvrthodinku, ve které jsme měli územní převahu, ale v několika šancích jsme nechali vyniknout domácího brankáře. Ten ovšem sám na vše nestačil a v závěru zápasu ještě čtyřikrát lovil míč ze své sítě. Naše vítězství tak bylo zcela zasloužené a při lepším zakončení mohlo být nakonec i dvojciferné.

Branky: Pelikán 3, Suský 2, Tůna, Seknička, vlastní.
Sestava: Krčál – Tůna, Čejka, Procházka, Vaněk, Pelikán, Hlaváč, Seknička, Suský, Šikl, Vokoun.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL