Béčko v přáteláku zdolalo Měřín - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko v přáteláku zdolalo Měřín

Mladší žáci FC Žďár nad Sázavou nezahálí ani po skončení mistrovských bojů v podzimní části letošního ročníku fotbalových soutěží.

FC ŽĎÁR B – TJ JISKRA MĚŘÍN 5:4 (4:2)

V přátelském zápase se naše rezerva střetla za pěkného podzimního dopoledne na umělé trávě ve Žďáře s týmem Měřína. Začátek zápasu vyšel lépe hostům, kteří se ujali dvěma brankami vedení 0:2. V dalším průběhu první půle jsme se rozehráli a čtyřmi góly otočili vedení na svoji stranu. Začátek druhého poločasu jsme pokračovali v nátlakové hře a zvýšili stav utkání na 5:2. Poté se hra vyrovnala a soupeř dokázal snížit dvě minuty před koncem na rozdíl jedné branky. To bylo také konečné skóre zápasu.

Hodnocení trenéra: Do přátelského zápasu jsme nasadili tři mladší kluky ze starší přípravky a svým výkonem mile překvapili. Jinak se hrál pěkný fotbal, ve kterém jsme se nevyvarovali několika zbytečných chyb v obraně. Utkání splnilo svůj účel a můžeme ho hodnotit jenom pozitivně.

Branky: Bártek 3, Souček, Suský,
Sestava: Krčál – Vavřínek, Mach, Procházka, Suský, Prokůpek, Souček, Šikl, Bártek, Vambera, Brúha, Slavíček.