Béčko v posílené sestavě vyhrálo v Černíči!

Také druhý výjezd na půdu soupeře proměnili svěřenci Vítězslava Machatky v zisk tří bodů. Několika hráči áčka posílená sestava nedala ve 3. kole východní skupiny I. A třídy sebemenší šanci nováčkovi z Černíče.

ČERNÍČ – FC ŽĎÁR B 0:3

Aktivní hosté se ujali vedení po standardní situaci a přesném zakončení Maria Filippiho. Černíč hrála nadále druhé housle, a jen díky skvělému Martinu Novákovi v brance nebyl rozdíl dlouhou dobu větší. Až v 74. minutě zvýšil šťastně Štursa, a gólovou tečku udělal po rychlém a bezchybném brejku Musil. „Soupeř byl lepší, převyšoval nás rychlostně, kombinačně. Při troše štěstí jsme mohli něco uhrát, Janoušek dal za stavu 1:0 gól, ale neuznali nám ho kvůli ofsajdu, jinak jsme tam měli jen dva náznaky. Nás naopak držel Martin Novák, který chytil tak šest gólů. Dnes moc šancí na bodový zisk nebylo. Musíme se koncentrovat na další zápas, budeme bojovat dál,“ říká trenér Černíče František Distel.

Góly: 11. M. Filippi, 74. Štursa, 88. Musil. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Černíč: M. Novák – V. Leitkep, Dokulil, Solař, Hajdík (46. Benda) – M. Leitkep, Borkovec, Lacina, Janoušek – Lovětínský, Čermák. FC Žďár B: Sobotka – Havlík, Štursa (77. Gančev), Komínek, T. Ločárek – Musil, Vitásek, T. Peňáz, Z. Peňáz – Russ (64. P. Ločárek), M. Filippi.

Zdroj: Deník