Béčko rozdrtilo Budišov!

Béčko mužů potvrddilo roli favorita a porazilo v domácím prostředí Budišov. Nadále tak zůstáváme lídrem tabulky I. A třídy.

Žďár n.S. B – Budišov-Nárameč 5:0 (2:0)

Branky: 32. a 61. Russ, 3. Růžička, 70. Filippi, 76. Peňáz Z.

Sestava: Sobotka – Havlík, Růžička,Machatka, Sláma B. – Russ(78.Sláma L.),Jun(71.Bulíček), - Peňáz Z.(80.Vokoun),Musil, Janů – Filippi

V sobotu přivítala Benfika na Bouchalkách do té doby čtvrtý tým tabulky Budišov. Utkání jsme začali pěkně zostra a hned ve 3.minutě si  přetažený centr zpracoval Růžička a prostřelil hostujícího brankáře. I nadále jsme kontrolovali hru a v navýšení skóre nám bránila pouze nepřesnost finálních přihrávek. Ve 20.minutě zahrozili hosté, kdy velkou šanci měl Nováček, ale Sobotka jeho tvrdou střelu vytěsnil na břevno. O pár minut později se znovu uvolnil Nováček, nacentroval před naši bránu a hostující hráč přestřelil. Ve 25.minutě poslal Z.Peňáz do brejku Filippiho, ten si ve vápně skvěle píchnul balón a hostující gólman musel faulovat. Penaltu si postavil Russ, ale slabou střelou, kterou brankář vyrazil, ji zahodil. To nás však nepoložilo, naopak jsme začali hrát s ještě větší aktivitou a ve 32.minutě rozehrál chytře standartní situaci Musil, skvěle našel Russa a ten zvýšil naše vedení.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně, hosty jsme nepustili ani do jedné vážnější šance a hráli pěkný, kombinační fotbal. V 61.minutě rozehrál přímý kop výborně Havlík a osamocený Russ neměl problémy zvýšit na 3:0. V 70.minutě dostal Filippi nádhernou přihrávku od Musila a svůj sólový nájezd zkušeně zakončil. V 76.přihrál znovu Filippi  Z.Peňázovi a ten z otočky zvýšil na konečných 5:0.