Béčko přivezlo ze Staré Říše tři body! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko přivezlo ze Staré Říše tři body!

Zvětšit

Rezerva mladších žáků se představila v krajské I. A třídě v sobotu 7. dubna na hřišti Staré Říše. Své první jarní mistrovské utkání jsme vyhráli a přivezli si domů tři body.

FSC STARÁ ŘÍŠE - FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. B   0:2 (0:1)

První jarní mistrovský zápas byl odehrán na přírodní trávě v Předíně. Hned na začátku utkání se prosadil v 5. minutě po pěkné kombinaci několika hráčů Prokůpek, který poslal míč po zemi od tyče do branky. Další minuty se odehrávali za našeho trvalého tlaku, ale vytvořené šance pochytal domácí brankář. Poločas skončil tedy naším těsným jednobrankovým vedením.

Druhý poločas jsme opět domácí přitlačili a chtěli zápas rozhodnout co nejdříve.To se povedlo v 34. minutě Hlaváčovi, který střelou z dálky zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Poté jsme měli několik šancí rozhodnout zápas definitivně v náš prospěch, ale koncovka se nám nedařila. Domácí cítili šanci vstřelenou brankou dostat se do utkání, ale hrozili jen z brejků, při kterých naše mužstvo podržel brankář Krčál. 

Hodnocení trenéra:

První zápas na přírodní trávě nám dělal první poločas problémy v rychlosti nahrávek i v nerovné ploše hřiště. Vstřelili jsme však rychlou branku a tím se uklidnili. Druhý poločas přinesl výrazné zlepšení, škoda jen koncovky, která nám dnes moc nevycházela. Zápas jsme ale měli celou dobu pod kontrolou a zaslouženě jsme zvítězili. 

Branky:  5. Prokůpek, 34. Hlaváč

Sestava: Krčál  Souček, Vavřínek, Prokůpek, Vaněk, Seknička, Hlaváč, Šikl, Bártek, Mach, Suský.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC PBS Velká Bíteš

 Středa | 2.5.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL