Béčko přehrálo Rapotice ve druhém poločase!

V neděli 16. září jsme hostili na Bouchalkách nováčka soutěže tým Rapotic.

Žďár n.S. B – Rapotice 3:1(1:1)

Branky: 32. Vokoun, 54. Musil, 67.Trojánek – 4. Valsa

Sestava: Sobotka – Peňáz Z., Peňáz T., Machatka, Sláma B.(70.Pátek) – Trojánek, Havlík(78.Gančev) – Janů(70.Potocký), Kunstmuller(15.Musil), Sláma L.(46.Lukáš) – Vokoun

Za krásného počasí jsme začali náporem a dostali se hned do dvou šancí kdy nejprve ve 2.minutě Vokounův volej zneškodnil hostující brankář a ve 3.jsme slibně se rozjíždějící akci pokazili nepřesnou finální přihrávkou. Bohužel platilo nedáš dostaneš a hosté se po první vážnější akci, po zaváhaní naší obrany dostali do vedení – 0:1. Inkasovaný gól nás evidentně zaskočil a dalších 15 minut jsme se na hřišti hledali. Další rána přišla v 15.minutě, kdy musel střídat pro natažený sval Kunstmuller a nahradil ho Musil. Zhruba od 20.minuty jsme začali hrát opět svůj fotbal a na dostávat se do dalších šancí. Opět nás ale trápila koncovka, kdy v několika případech jsme své tutovky neproměnili, tu největší asi ve 30.minutě kdy B.Slámovi nesedla střela z vápna. Ve 32.minutě dostal přihrávku za obranu Vokoun a chytrou střelou k tyči vyrovnal – 1:1. Hned po rozehrání jsme se dostali do další šance po výborné kombinaci, ale tentokrát míč Vokounovi skvěle vyrazil hostující brankář. V poslední minutě první půle po našem rohu šli hosté do rychlého protiútoku a jejich útočník nastřelil břevno Sobotkovy branky.

Do druhé půle jsme šli s cílem utkání rozhodnout a získat všechny body. Hned ve 46.minutě se po výborné přihrávce od Lukáše ocitnul sám před bránou Vokoun, ale míč před prázdnou brankou netrefil. I nadále jsme tlačili a soupeři v podstatě nepůjčili balon. V 54.minutě se po hezké kombinaci dostal k míči Musil a prostřelil hostujícího brankáře -2:1. V této chvíli jsme byli na hřišti jasně lepší, bohužel opět jsme neproměňovali naše šance. Až v 67.minutě se, po výborné přihrávce, řítil sám na golmana dnes skvěle hrající Trojánek a nedal mu nejmenší šanci – 3:1. Následně své samostatné útoky na brankáře neproměnili Vokoun, Trojánek, Musil, Potocký a skore tak již zůstalo nezměněné.