FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko podlehlo v derby těsně Vrchovině!

Zvětšit

V souboji dvou rezerv Žďáru a Vrchoviny byly šťastnější hosté z Nového Města na Moravě, kteří si odvezly z Bouchalek tři body. 

Žďár n. S. B – Vrchovina B 0:1 (0:0)

Branka: 46.Slavíček

Sestava: Hajný – Peňáz Z., Růžička, Machatka, Havlík (60.Ločárek) – Gančev, Russ – Janů, Musil, Sláma (71.Jun) – Filippi (67.Bulíček)

V sobotu se na Bouchalkách odehrálo malé derby,kdy se střetla naše Benfika s rezervou Vrchoviny. Po celý první poločas jsme byli herně lepší,drželi míč na svých kopačkách a dostávali se do šancí. Bohužel se opět projevila naše stará bolest,koncovka. Postupně jsme zahodili několik stoprocentních šancí, které neproměnili 2x Filippi, Musil, Janů. Hosté se v podstatě nedostali k ohrožení naší bránky.

Do druhé půle jsme šli se snahou utkání rychle rozhodnout ve svůj prospěch. Bohužel opak byl pravdou,hosté se ve 46.minutě dostali do první šance a po zmatku v obraně ji hned využili. To s námi natolik otřáslo,že jsme ztratili klid na našich kopačkách,přihrávky byly nepřesné,nakopávali jsme dlouhé míče dopředu na osamělého Filippiho. Ve druhé půli jsme se už nedostali do žádné vážné šance poprvé tak na jaře prohráli.

Nejlepším naším hráčem byl dnes Filip Růžička.

V příštím utkání zajíždíme na hřiště do Moravce.

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL