Béčko nestačilo na Velkou Bíteš - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko nestačilo na Velkou Bíteš

V sobotu 12. května se rezerva mladších žáků utkala v krajské I. A třídě s vedoucí V. Bíteší.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. B - V. BÍTEŠ  1:4 (1:2)

První poločas jsme začali zakřiknutě a po chybách v obraně jsme inkasovali dva laciné góly. V dalším průběhu jsme hru vyrovnali a měli po faulu na Polanského výhodu pokutového kopu. Ten bohužel Šikula neproměnil. V poslední minutě prvé půle jsme přeci jen snížili Polívkou na 1:2.

Druhý poločas začal tak jako první a ve čtvrté minutě jsme opět inkasovali. V dalším průběhu byla hra vyrovnaná, ale nám se moc šancí na zdramatizování utkání nenaskytlo. Tak to byl opět soupeř, který nás potrestal čtvrtou brankou a pět minut před koncem definitivně rozhodl.

Hodnocení trenéra:

Zápas ve velkém vedru kluci odmakali, v tom jim není co vytknout. Směrem dopředu jsme ale dnes neměli tolik příležitostí, jako v jiných zápasech.

Branka:  30. Polívka

Sestava: Krčál - VavřínekVokoun, Prokůpek, Bártek, Polívka,Procházka,Polanský, Mach, Souček,Šikula, Kučera.