Béčko na turnaji v Měříně bronzové! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko na turnaji v Měříně bronzové!

V úterý 8. května se mladší žáci zúčastnili turnaje v Měříně, kde odehráli tři zápasy a skončili nakonec na třetím místě.

Turnaje se účastnilo šest mužstev rozdělené do dvou skupin, kde se hrálo na hřišti klasických rozměrů každý s každým po dobu 30. minut. Zápas o konečné umístění pak měl hrací dobu 2 x 20. minut.

Výsledky skupina:

FC ŽĎAS B - MĚŘÍN 0:0

Po celou dobu se hrálo víceméně na jednu branku, ale naše koncovka byla žalostná. Dvakrát se nám nepovedlo dostat míč do sítě snad z jednoho metru, to asi nepotřebuje žádné další komentáře.

FC ŽĎAS B - V.MEZIŘÍČÍ 2:4

Branky: Pelikán, Polívka.

Na postup do finále jsme potřebovali vyhrát a začali jsme výborně a po deseti minutách vedli 2:0. Poté soupeř po jasné neodpískané ruce snížil. Následovaly velké chyby v rozehře brankáře, které vedly k tomu, že soupeř během minuty vstřelil dvě branky do úplně prázdné branky a otočil skóre. Během pěti minut jsme tedy prohrávali a soupeř nám nakonec ještě v nastavení přidal jednu branku. Skončili jsme tedy v tabulce druzí a čekalo nás utkání o třetí místo.

O 3. Místo:

FC ŽĎAS B - HFK TŘEBÍČ B  5:0(1:0)

Branky: Pelikán 2, Polívka, Vavřínek, Šikl.

Konečně soupeř pro naše béčko, ale opět jsme se trápili v zakončení. Třebíčtí postupně odpadali a ve druhém poločase jsme konečně začali střílet branky a soupeře přehráli.

Sestava: Krčál, Vokoun, Bártek, Vavřínek, Souček, Šikl, Prokůpek, Procházka, Kučera, Polívka, Šikula, Pelikán.