Béčko lépe zvládlo brankové dostihy! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko lépe zvládlo brankové dostihy!

Rezerva mladších žáků U13 se po dobrém výkonu proti v tabulce pátým Okříškám dopracovala k výhře o dvě branky a zůstává tak na třetím místě krajské I. A třídy.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. B - SK OKŘÍŠKY  6:4 (3:2)

Zápas za tropického vedra jsme začali výborně a mohli vést ve čtvrté minutě o tři branky. Nakonec jsme se ujali  vedení v 5. minutě Prokůpkem, ale soupeř zanedlouho lacině vyrovnal. Ve zbytku poločasu se skóre zastavilo na stavu 3:2, když nejprve dával krásnou branku po vyšachování obrany do prázdné branky Kučera a těsně před pauzou nás dostal do vedení Polívka.

Ve druhém poločase se hrálo dlouho bez vstřeléné branky až ve 43. minutě po krásné nahrávce Macha se trefil z první pohotově do protipohybu brankáře Procházka. Soupeř ale znovu nesložil zbraně a za tři minuty snížil opět na rozdíl jedné branky. Za další tři minuty ale vstřelil svoji druhou branku v zápase Procházka, když poklidil míč střelou k tyči. Zdálo se být rozhodnuto, ale dvě minuty před koncem hosté po další naší chybě v obraně snížili. V poslední minutě pak předvedl do rozhozené obrany soupeře, který chtěl vyrovnat brejk Bártek a střelou po zemi definitivně rozhodl.

Hodnocení trenéra:

Dnes to byl zápas pro fanoušky jako stvořený, když ty viděli deset krásných branek. Mohli jsme vyhrát výrazněji, ale i soupeř nakonec mohl vstřelit nějaké branky a zápas zdramatizovat. Po fyzické stránce byl zápas skoro v pravé poledne hodně vyčerpávající a vzal nám hodně sil. Zápas se musel fanouškům líbit a klukům za předvedený výkon v tropických podmínkách děkujeme.

Branky:  43. a 49. Procházka, 5. Prokůpek, 18. Kučera. 28. Polívka, 60. Bártek.

Sestava: Krčál  Prokůpek, Šikl, Bártek, Suský,Procházka, Kučera, Vavřínek, Mach, Vokoun, Polívka, Stoček.