Béčko doma podlehlo Přibyslavi - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko doma podlehlo Přibyslavi

Rezerva mladších žáků FC Žďár doma zaváhala a přenechala všechny tři body mladíčkům z Přibyslavi.

FC ŽĎÁR  B – PŘIBYSLAV  1:2 (0:0)

V osmém kole krajské soutěže jsme se utkali za deštivého počasí s Přibyslaví. V prvním poločase byla vidět z obou stran velmi neurovnaná hra. Šance měl ve třech případech jen soupeř, ale brankář Krčál vždy vychytal střelce hostí. Poločas tedy pro nás skončil milosrdně a čtyřicet prokřehlých diváků branku nevidělo.

Ve druhém poločase jsme začali od prvních minut aktivněji a vstřelili vedoucí branku, ve 33. minutě stál na konci pěkné kombinace Suský a pohodlně skóroval do prázdné branky. Hosté ale rychle odpověděli a po chybě v naší obraně vyrovnali. Zbytek zápasu jsme se snažili rozhodnout, měli jsme i místy více ze hry, ale pořádnou šanci jsme si nevytvořili. Naopak hosté využili naší špatné rozehry a sedm minut před koncem rozhodli zápas ve svůj prospěch.

Hodnocení trenéra: Dnes se v poli hrálo vyrovnané utkání, ale soupeř byl jasně bojovnější . Nebýt několika dobrých zákroků našeho brankáře, prohráli bychom větším rozdílem.

Branka: Suský.
Sestava: Krčál –  Tůna, Mach, Souček, Suský, Vavřínek, Procházka, Stoček, Holec, Šikula, Šikl, Vokoun.

<< Zpět

Příští zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Ivančice

Sobota | 24.2.2018

14.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.ZDAR, a.s.MŠMTEXTÉRIA s.r.o.ŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL