V sobotu 20. dubna naše rezerva přivítala na travnaté ploše mužstvo Želetavy, které nakonec odjelo z Bouchalek se čtyřbrankovým přídělem.

Žďár n. S. B – Želetava 4:0 (1:0)

Branky: 37.Peňáz Z., 46.Potocký, 78.Hartl, 82.Blažíček

Sestava: Sáblík – Peňáz Z., Machatka, Peňáz T., Pátek – Janů(80.Blažíček), Musil, Kunstmuller, Sláma L.(67.Lukáš) – Potocký(59.Hartl), Kovář

V sobotu jsme na Bouchalkách přivítali mužstvo Želetavy. Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal, bez větších šancí. Osmělovat jsme se začali až po dvaceti minutách a začali mít nad soupeřem mírně navrch. Postupně přišly i první šance, ale slabou nebo nepřesnou koncovkou jsme je nedokázali přetavit ve vedoucí gól. To se povedlo až ve 37.minutě, kdy zahrával rohový kop Z.Peňáz a krásnou ranou na zadní tyč překonal hostujícího brankáře přímo z rohu – 1:0. O pět minut později jsme se dostali do další velké šance, ale opět nás zradila koncovka. Hosté si v první půli žádnou vážnější šanci nevypracovali.

Do druhé půlky jsme vstoupili s odhodláním přidat co nejrychleji druhý, uklidňující gól. To se nám povedlo hned po necelé minutě z prvního útoku, kdy přihrávku Janů zakončil ve 46.minutě Potocký – 2:0. Po druhém gólu jako by na nás padlo uspokojení a přenechali jsme iniciativu hostům. To se nám mohlo nevyplatit, kdy nejdříve po velkém zmatku v našem pokutovém území trefil soupeř pouze tyč a o pár minut později tvrdou střelu hostujícího útočníka skvěle vyrazil na roh Sáblík. V 78.minutě našel ve vápně hostů vynikající přihrávkou Lukáš dorostence Hartla a ten svojí první trefou za muže zvýšil naše vedení – 3:0. O čtyři minuty později se v 82. minutě poprvé trefil i další dorostenec Blažíček a stvrdil tak naše vítězství – 4:0. Zbytek zápasu se již odehrál bez větších šancí.