FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko doma klopýtlo s Dukovany!

Zvětšit

V neděli 13. května se utkala naše rezerva v utkání I. A třídy s Dukovany. Po porážce 0:1 se již díváme z druhého místa na záda vedoucí Náměště s odstupem pěti bodů!

Žďár n. S. B - Dukovany 0:1 (0:0) 

Sestava: Sobotka - Havlík, Růžička, Machatka, Sláma - Russ(75.Ločárek), Sodomka(60.Bulíček) - Peňáz Z, Musil, Janů - Filippi(81.Baránek) 

V neděli přivítala Benfika mužstvo Dukovan. Vzhledem ke zkušenosti z podzimu, jsme věděli, že nás čeká houževnatý soupeř. Od začátku utkání jsme měli míč na našich kopačkách a od prvních minut bylo jasné, že soupeř k nám přijel s úmyslem bránit a vyrážet k rychlým brejkům. Ač jsme kontrolovali hru s balonem, prosadit se přes hostující obranu se nám nedařilo. Do první velké šance se dostal Sodomka, kterému střelu vyrazil brankář vedle brány. Do další šance se dostal Machatka, ale také neproměnil. Do kabin se tak šlo za bezgólového stavu. 

Po přestávce hosté pokračovali ve svém totálním antifotbalu a bránili v devíti lidech. Bohužel ve 49. minutě jim vyšlo to, na co čekali. Po ztrátě balónu na naší půlce přišel rychlý brejk a osamocený Koníř nedal Sobotkovi šanci. Po tomto gólu zbývalo i tak ještě spoustu času na otočení skóre, ale tentokrát nám nebylo souzeno dát gól. Hosté se ještě více zatáhli před svoji bránu a my ji marně dobývali. Obrovskou šanci na vyrovnání zahodil Filippi, kdy zcela osamocen hlavičkoval vedle brány. Hosté už si konec utkání pohlídali a odvezli si všechny body. 

Komentář:

Dnes jsme odehráli smolný zápas se soupeřem, který absolutně nechtěl hrát fotbal. S takovým antifotbalem jsem se snad ještě nesetkal. Bohužel naše chyba, že jsme se s tím nedokázali srovnat. 

K příštímu utkání zajíždíme v neděli na půdu Nových Syrovic. 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL